Dámská bunda
adidas Performance
TIRO17 TRG JKTW

V dámské bundě adidas můžete vyrazit na trénink, zahřát se v ní po zápase nebo si s ní užít volný den mezi lidmi. Dobře vypadá a skvěle funguje. Díky… více informací

Tento produkt již není v naší nabídce.

Podobné produkty:

popis

V dámské bundě adidas můžete vyrazit na trénink, zahřát se v ní po zápase nebo si s ní užít volný den mezi lidmi. Dobře vypadá a skvěle funguje. Díky tkanině s technologií climalite®, která odvádí pot pryč od těla. Otvory na palce dohlédnou na to, aby se vám rukávy nevyhrnovaly a klasický stojáček udrží v teple citlivý krk. Na bocích nechybí dvě praktické kapsy na zip.


technologie


  • optimální regulace vlhkosti
  • vlhkost prostupuje skrze materiál a odpařuje se z vnější vrstvy
  • CLIMALITE®+ obsahuje navíc chladivá nefritová vlákna

CLIMALITE®je materiál pro optimální regulaci vlhkosti, který se skládá z 100% syntetických funkčních vláken. Cílem je co nejrychleji vázat v textilu tekutinu, kterou tělo vylučuje v podobě potu, a odvádět ji ven. Pot je „nasáván“ vnitřní strukturou vláken, prostupuje na vnější povrch a odtud se odpařuje pryč. Aby tento proces mohl hladce fungovat, musí se textilie první vrstvy nosit tak, aby těsně přiléhaly k tělu. Materiál CLIMALITE®+ je obohacen o nefritové vlákno, které vytváří chladivý účinek na kůži.

Více »

TIRO17 TRG JKTW


Záruka24 měsíců
Stavskladem
Katalogové čísloBK0387
potřebujete poradit?
725 888 008 (po-pá 7:00–16:00hod)