Chlapecký dres
adidas Performance
YB FTB JERSEY

Letní tréninky jsou náročné a pot nesmí být tím, co bude omezovat výkon sportovce. Juniorský fotbalový dres adidas s technologií climalite® odvede… více informací

Dostupné velikosti


Pro zjištění dostupnosti zvolte velikost
dostupnost na prodejnách
SLEVA 50 % | 749,- Kč | UŠETŘÍTE 375,- Kč
374,- Kč
*cena včetně DPH

popis

Letní tréninky jsou náročné a pot nesmí být tím, co bude omezovat výkon sportovce. Juniorský fotbalový dres adidas s technologií climalite® odvede pot od pokožky a udrží tělo v suchu i během letních veder. Boční rozparky pak zajišťují dostatečnou svobodu pohybu. Dres je vyrobený z recyklovaného polyesteru, který šetří suroviny a snižuje emise.


technologie


  • optimální regulace vlhkosti
  • vlhkost prostupuje skrze materiál a odpařuje se z vnější vrstvy
  • CLIMALITE®+ obsahuje navíc chladivá nefritová vlákna

CLIMALITE®je materiál pro optimální regulaci vlhkosti, který se skládá z 100% syntetických funkčních vláken. Cílem je co nejrychleji vázat v textilu tekutinu, kterou tělo vylučuje v podobě potu, a odvádět ji ven. Pot je „nasáván“ vnitřní strukturou vláken, prostupuje na vnější povrch a odtud se odpařuje pryč. Aby tento proces mohl hladce fungovat, musí se textilie první vrstvy nosit tak, aby těsně přiléhaly k tělu. Materiál CLIMALITE®+ je obohacen o nefritové vlákno, které vytváří chladivý účinek na kůži.

Více »

Chlapecký dres adidas Performance YB FTB JERSEY


Záruka24 měsíců
Stavskladem
Katalogové čísloCF7319
potřebujete poradit?
725 888 008 (po-pá: 7:00-16:00 h)