Chlapecké tepláky
adidas Performance
TIRO17 WOV PNTY

Juniorské fotbalové tepláky adidas jsou nezbytnou součástí každé tréninkové tašky. Po náročné zátěži zahřejí a během chladných dní v nich můžete… více informací

Dostupné velikosti


Pro zjištění dostupnosti zvolte velikost
dostupnost na prodejnách
SLEVA 50 % | 949,- Kč | UŠETŘÍTE 475,- Kč
474,- Kč
*cena včetně DPH

popis

Juniorské fotbalové tepláky adidas jsou nezbytnou součástí každé tréninkové tašky. Po náročné zátěži zahřejí a během chladných dní v nich můžete rovnou trénovat. Úzký střih ani v nejmenším neomezuje při zpracování míče a díky zipům u kotníků tepláky snadno oblečete i přes kopačky. Tkanina s technologií climalite® navíc odvádí pot daleko od pokožky.


technologie


  • optimální regulace vlhkosti
  • vlhkost prostupuje skrze materiál a odpařuje se z vnější vrstvy
  • CLIMALITE®+ obsahuje navíc chladivá nefritová vlákna

CLIMALITE®je materiál pro optimální regulaci vlhkosti, který se skládá z 100% syntetických funkčních vláken. Cílem je co nejrychleji vázat v textilu tekutinu, kterou tělo vylučuje v podobě potu, a odvádět ji ven. Pot je „nasáván“ vnitřní strukturou vláken, prostupuje na vnější povrch a odtud se odpařuje pryč. Aby tento proces mohl hladce fungovat, musí se textilie první vrstvy nosit tak, aby těsně přiléhaly k tělu. Materiál CLIMALITE®+ je obohacen o nefritové vlákno, které vytváří chladivý účinek na kůži.

Více »

TIRO17 WOV PNTY


Záruka24 měsíců
Stavskladem
Katalogové čísloBQ2795
potřebujete poradit?
725 888 008 (po-pá 7:00–16:00hod)
Podpořte náš obchod v soutěži ShopRoku 2020