Chlapecké funkční spodky
adidas Performance
AlphaSkin SHO TIGHT Y

Přidejte vrstvu a pokračujte v tréninku. Ani soupeř neskládá zbraně, jen protože se ochladilo. Tyto chlapecké funkční spodky adidas jsou vybavené… více informací

Dostupné velikosti


Pro zjištění dostupnosti zvolte velikost
dostupnost na prodejnách
499,- Kč | UŠETŘÍTE 150,- Kč
349,- Kč
*cena včetně DPH

Další varianty

potřebujete poradit?
725 888 008

AlphaSkin SHO TIGHT Y


Záruka24 měsíců
Stavskladem
Materiál83% rec polyester/17% Elasthane
Katalogové čísloCW7350

popis

Přidejte vrstvu a pokračujte v tréninku. Ani soupeř neskládá zbraně, jen protože se ochladilo. Tyto chlapecké funkční spodky adidas jsou vybavené technologií Alphaskin, díky čemuž dokonale přilnou k tělu, zpevní svaly a podpoří je v jejich výkonu. Přitom vás neomezí v jediném pohybu. Elastický materiál a vyšší pas jsou toho zárukou.


technologie


  • optimální regulace vlhkosti
  • vlhkost prostupuje skrze materiál a odpařuje se z vnější vrstvy
  • CLIMALITE®+ obsahuje navíc chladivá nefritová vlákna

CLIMALITE®je materiál pro optimální regulaci vlhkosti, který se skládá z 100% syntetických funkčních vláken. Cílem je co nejrychleji vázat v textilu tekutinu, kterou tělo vylučuje v podobě potu, a odvádět ji ven. Pot je „nasáván“ vnitřní strukturou vláken, prostupuje na vnější povrch a odtud se odpařuje pryč. Aby tento proces mohl hladce fungovat, musí se textilie první vrstvy nosit tak, aby těsně přiléhaly k tělu. Materiál CLIMALITE®+ je obohacen o nefritové vlákno, které vytváří chladivý účinek na kůži.

Více »