Přidejte se k adidas runners

Přidejte se k adidas runners a společně s olympijskou sportovkyní z Ria 2016, Anežkou Drahotovou, vyběhněte 8.9.2016 v 18:00 z prodejny adidas v OC Chodov.

Přidejte se k adidas runners


Chcete začít běhat nebo už běháte? Tak i tak pojďte se přidat k adidas runners 8.9. v 18:00 a pojďte si s námi zaběhat. 

Vybrat si můžete ze tří úrovní náročnosti.

  • Nejkratší výběh je na 3 km a je zaměřen především na ženy, které s během začínají. Zde se dozví rady a tipy od trenéra. Jak začít, jak vytrvat a čemu se vyvarovat. Vítán je doslova každý. 
  • Druhou úrovní je běh na 6 km a je určen především těm, které nebaví běhat samotné. Poběží se konverzačním tempem a pokocháme se krásami Kunratického lesa. 
  • Poslední a nejnáročnější úrovní je běh na 9 km, kdy se opravdu pořádně proběhnete a oběhneme společně celý Kunratický les. 

Po výběhu se vrátíme opět do prodejny adidas v OC Chodov, kde pro Vás bude připraveno drobné pohoštění v podobě tyčinek Nutrend a minerálních vod Ondrášovka. K dispozici bude fyzioterapeut, se kterým můžete prokonzultovat cokoliv, co by Vás zajímalo. Fyzioterapeut bude k dispozici jak před výběhem, tak po něm. 

V rámci celé akce máte také jedinečnou možnost si vyzkoušet běžecké boty adidas a to i včetně nejžhavější novinky PureBOOST X

A aby toho nebylo málo, setkáte se s olympijskou sportovkyní z Ria, Anežkou Drahotovou, která povede jednu z běžeckých skupin. Takže máte jedinečnou možnost se setkat s úspěšnou sportovkyní, která se jistě ráda podělí o zážitky z Ria. 

Doražte, těšíme se na Vás! 

 

 

 

lion sport na sociálních sítích