AlphaSkin

adidas AlphaSkin vaše druhá kůže pro neomezený pohyb při tréninku

AlphaSkin


Pohodlný a neomezený pohyb ocení každý, kdo rád sportuje. Funkční sportovní oblečení může zvýšit pozitivní prožitek z pohybu ale i vlastní výkon. Proto značka adidas přišla s revoluční základní vrstvou oblečení a představila univerzální technologiemi nabitou kolekci AlphaSkin, kterou lze využít napříč sporty.

Nový rok přináší mnoho sportovních předsevzetí a výzev, ke kterým je potřeba odhodlání i vůle. O to lépe se pak cíle naplňují ve stylovém sportovním oblečení, které nás v ničem neomezuje a díky revolučním technologiím poskytuje pohodlí a oporu při jakémkoliv cvičení či tréninku uvnitř i venku. S novinkou adidas AlphaSkin ucítíte skutečnou svobodu pohybu.

Jak už název kolekce adidas napovídá, jedná se o oblečení, které se při tréninku stane vaší druhou kůží. adidas AlphaSkin totiž dokonale přilne k tělu a umožňuje pohyb bez omezení, vyšší výkon bez rozptylování. Kinetické vlastnosti tohoto sportovního oblečení udržují stabilní pohodlí a příjemný pocit při cvičení, běhání či jiném sportu. Už vás nikdy nebudou škrtit nebo táhnout legíny při lekci jógy. Po tréninku už nebudete mít na nohách obtištěné švy ještě dlouhé hodiny a budete pak v létě bez obav moci vklouznout do šatů plná dobrého pocitu a sebevědomí. S adidas AlphaSkin si můžete vybrat a poskládat svůj sportovní outfit na míru vašim sportovním aktivitám a potřebám a posunout tak svůj trénink na novou úroveň. 

AlphaSkin je totiž k dispozici ve třech kolekcích – kolekci adidas AlphaSkin 360, která nabízí maximálně kompresní oblečení zpevňující svaly a redukující jejich vibraci při náročném tréninku. Výhodou této řady jsou i ploché lepené reflexní švy, které při pohybu necítíte. Navíc vás  technologie Climachill udrží v chladu i při nejnáročnějším výkonu. 

Kolekce adidas AlphaSkin Tech nabízí legíny, sportovní podprsenky, trička a tílka se střední kompresí svalů. Technologie Climachill odvede teplo a pot od těla, takže trénink je v suchu a váš výkon maximální. 

adidas AlphaSkin Sport kolekce poskytuje lehkou kompresi a chladivou technologii Climacool. Je tak ideální i pro venkovní tréninky. Tkanina obsahuje UV filtr chránící před škodlivými paprsky a technologii Polygiene, díky které je odolná vůči pachům. Kolekce je vyrobena z recyklovaného polyesteru, což šetří suroviny a snižuje emise. 

Tváří adidas AlphaSkin se v České republice se stala oblíbená biatlonistka Gábina Koukalová, která potvrzuje, že kolekce AlphaSkin je opravdu jako druhá kůže. „Při tréninku mě občas oblečení omezovalo v pohybu, někdy dokonce tlačily nebo škrábaly švy. To mě rozčilovalo a odvádělo moji koncentraci. Ale teď trénuji a posiluji  v kolekci adidas AlphaSkin a je to skutečně rozdíl. Oblečení skvěle přilne na tělo a umožňuje neomezený pohyb,“ říká Gábina. „Můj nejoblíbenější kousek z kolekce je asi podprsenka adidas AlphaSkin Tech,“ doplňuje Gábina. „Dokonale sedí, jako bych ji neměla, ale přitom mi poskytuje skvělou oporu nejen při běhání,“ dodává.