Běžecké boty
adidas Performance
alphabounce beyond m

Zavažte si tkaničky, nadechněte se čerstvého vzduchu a vyběhněte do světa pro ještě lepší kondici. Tyhle pánské běžecké boty půjdou s vámi, kam… více informací

Tento produkt již není v naší nabídce.

Podobné produkty:

potřebujete poradit?
725 888 008

alphabounce beyond m


Záruka24 měsíců
Stavskladem
MateriálTEXTILE
Katalogové čísloCG4762

popis

Zavažte si tkaničky, nadechněte se čerstvého vzduchu a vyběhněte do světa pro ještě lepší kondici. Tyhle pánské běžecké boty půjdou s vámi, kam řeknete. Jsou vybavené bezešvým zpevňujícím svrškem Forgedmesh, který se přizpůsobí vaší noze. Pohodlí do každého kroku vnese odpružení Bounce a tvarovaný opatek, který umožní optimální pohyb v oblasti Achillovy šlachy. A spolehnou se můžete i na výjimečnou přilnavost podešve Continental na jakémkoliv povrchu. Hmotnost 346 gramů.


technologie


  • systém odpružení, který navrací energii
  • ideální tlumení apružnost obuvi při zachování dlouhé životnosti

Nová technologie mezipodešve z materiálu TPU (termoplastický polyuretan), která je navržena tak, aby docházelo k co nejefektivnějšímu využití dopadové energie. Díky své pružnosti zvyšuje pohodlí při podávání sportovního výkonu, umožňuje déle trénovat, déle si užívat pocit zběhu, a to při menším vynaloženém úsilí.

Více »

  • zajišťuje perfektní záběr na tvrdém i nerovném povrchu, za mokra i za sucha
  • o 32 % lepší grip při porovnání s jinými materiály

Společnost adidas a světoznámý výrobce pneumatik spojili své síly, jejichž výsledkem je vysoce odolná a kvalitní podešev, která umožňuje maximální záběr ve všech směrech za jakéhokoliv počasí. Skvělé vlastnosti na suchém i mokrém povrchu, za horkého letního i studeného zimního počasí, vysoká trakce při pohybu do kopce ipři sestupu dolů, to vše představuje podešev CONTINENTAL.

Více »